elérhetőségeink

Forduljon hozzánk bizalommal!

online

Tel.: +36 75 675 454
Fax: +36 75 677 455
info@govern.hu

CGR Hot-line

H – P: 8.00 – 16.00
mayer.antalne@govern.hu
+36 75 830 291

Postai cím

Govern-Soft Kft.
7031 Paks
Pf. 98.

nyitvatartás

Hétfő – péntek
8.00 – 16.00

 

Székhely

Govern-Soft Kft.
7030 Paks
Váci Mihály utca 3. Fsz. 2.

Városüzemeltetési
ügyelet

Hétfő – vasárnap 0-24
Tel.: +36 20 347 6286

A Govern cégcsoport

 

Ügyvezető

Zuschlag János: zuschlag.janos@govern.hu, +3675830419

Kereskedelmi osztály

Schmidt Zsuzsa: schmidt.zsuzsa@govern.hu, +3675830295
Jankovics Gábor: jankovics.gabor@govern.hu, +3675830124
Feil Dóra: feil.dora@govern.hu, +3675830123
Kaszásné Üst Kitti: ust.kitti@govern.hu, +3675830136
Farkas Gabriella: farkas.gabriella@govern.hu, +3675830121
Mayer Antalné: mayer.antalne@govern.hu, +3675830291
Binder Edit: binder.edit@govern.hu, +3675830128
Binder Klára: binder.klara@govern.hu, +3675830127
Lépő Levente: lepo.levente@govern.hu, +3675830122
Bedekovity-Lacza Anita: bedekovitylacza.anita@govern.hu, +3675830241

Fejlesztési osztály

Kovács Viktor: kovacs.viktor@govern.hu, +3675830120
Bárdos Tamás: bardos.tamas@govern.hu, +3675830133
Horváth István: horvath.istvan@govern.hu, +3675830131
Demeter Vivien: demeter.vivien@govern.hu, +3675830132
Kaszásné Üst Kitti: ust.kitti@govern.hu, +3675830136
Verli Balázs: verli.balazs@govern.hu, +3675830415
Révész Ferenc: revesz.ferenc@govern.hu, +3675830292
Varga Szabolcs: varga.szabolcs@govern.hu, +3675830143
Haaz-Szabó Nikolett
Puskás András: puskas.andras@govern.hu, +3675830240

Üzemeltetési osztály

Tóth Zoltán: toth.zoltan@govern.hu, +3675830290
Badics Péter: badics.peter@govern.hu, +3675830293
Molnár Zsolt: molnar.zsolt@govern.hu, +3675830130
Brezovszki Csaba: brezovszki.csaba@govern.hu, +3675830244
Dudás Károly: dudas.karoly@govern.hu, +3675830587
Gszelmann Dávid: gszelmann.david@govern.hu, +3675830244
Kertész Balázs: kertesz.balazs@govern.hu, +3675830773
Komáromi-Juhász Krisztina: juhasz.krisztina@govern.hu, +3675830418
Lacza Zsolt: lacza.zsolt@govern.hu, +3675830245
Bálint Tamás: balint.tamas@govern.hu, +3675830242
Puskás Tamás: balint.tamas@govern.hu, +3675830244

Operatív osztály

Ujszászyné Kővári Regina: ujszaszyne.regina@govern.hu, +3675830495
Komáromi-Juhász Krisztina: juhasz.krisztina@govern.hu, +3675830418
Uhrin Lajos: uhrin.lajos@govern.hu, +3675830449
Ulbert János: ulbert.janos@govern.hu
Badicsné Schmidt Eszter
Englert Evelin Szilvia: englert.evelin@govern.hu, +3675830239

Forduljon hozzánk bizalommal!

Ulbertné Schmidt Zsuzsanna

kereskedelmi vezető
+36 75 830 295

schmidt.zsuzsa@govern.hu

Tájékoztatjuk látogatóinkat, hogy weboldalunk működéshez szükséges munkamenet cookie-at alkalmaz. Ezen cookie-k kezelése az adatkezelő jogos érdeke (GDPR 6. cikk (1) bekezdés f) pont). Az erre vonatkozó érdekmérlegelési tesztet az adatvedelem@govern.hu email címre érkezett kérés esetén az érintett rendelkezésére bocsájtjuk.
A működéshez szükséges cookie-k segítenek használhatóvá tenni a weboldalunkat azáltal, hogy engedélyeznek olyan alapvető funkciókat, mint az oldalon való navigáció és a weboldal biztonságos területeihez való hozzáférés.

Ezen kívül statisztikai cookie-k segítenek abban, hogy elemezni és megkülönböztetni tudjuk weboldalunk látógatóit. Ezt azonban csak akkor tesszük, ha Ön kifejezetten hozzájárul munkánkhoz, weboldalunk folyamatos fejlesztéséhez. A statisztikai cookie-at a jelölőnégyzet kipipálásával tudja elfogadni.
Bővebb tájékoztatásért kérjük olvassa el Adatvédelmi tájékoztatónkat!
Működéshez szükséges cookie-k
cookies-accepted
Ebben a cookie-ban tároljuk, hogy milyen típusú cookie-kat fogadott el.
PHPSESSID
Munkamenet adatokat tartalmazó cookie. Oldal bezárása után ez a cookie megsemmisül.
Statisztika cookie-k – Hozzájárulok
_gat_gtag_UA_16228285_3
Ezzel a Google Analytics jelöli saját magának, hogy az analitikai mérés aktiválva van.
_ga
Ezzel a Google Analytics az oldal látogatóit különbözteti meg.
_gid
Ezzel a Google Analytics az oldal látogatóit különbözteti meg.
Cookie beállítások